Jak sprawnie dokonać rezerwacji z firmą aeroBUS.pl ? - aeroBUS.pl

Jak sprawnie dokonać rezerwacji z firmą aeroBUS.pl ?

   W poniższym poradniku przedstawimy kilka niezbędnych wskazówek, które ułatwią proces składania rezerwacji w systemie aeroBUS.pl. Jak wiadomo rezerwację można złożyć na trzy sposoby: osobiście – w siedzibie naszego biura, które mieści się w Opolu przy ulicy Sosnkowskiego 40-42/128. Internetowo – poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.aerobus.pl oraz drogą telefoniczną. 

   Złożenie rezerwacji drogą internetową zajmuje kilka sekund. Wspomniany formularz dostępny na stronie firmy poprosi o podanie wszelkich niezbędnych informacji wymaganych w procesie przyjęcia zamówienia. Nasz doświadczony zespół przygotuje dla Ciebie wiadomość zwrotną zawierającą koszt przejazdu, sugerowaną godzinę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz potwierdzenie przyjęcia rezerwacji. W przypadku, gdy Twoje zamówienie wymaga podania wielu szczegółów, zachęcamy do zawarcia ich w formularzu – w zakładce Inne

    Kolejną opcją, która pozwala skorzystać z naszych usług jest złożenie zamówienia indywidualnie, poprzez osobistą wizytę w naszym biurze. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku. Nasi pracownicy poproszą o podanie niezbędnych informacji dopełniając przy tym wszelkich formalności.

    Trzeci wariant obejmuje drogę telefoniczną. Przed wykonaniem połączenia warto przygotować komplet informacji dotyczących daty transportu, adresu, bagaży, trasy lotu oraz wyboru standardu, w którym chcemy podróżować. Pozwoli to usprawnić przepływ informacji, a także skrócić czas przyjęcia zamówienia. Omawiane standardy pozwalają dostosować usługę do indywidualnych potrzeb klienta. Pakiet w opcji podstawowej to optymalizacja kosztów i czasu przejazdu – zapewniając przy tym niezwykle wysoką jakość świadczonych usług. Dla osób, które cenią sobie swój czas i prywatność przygotowaliśmy usługę premium – za dodatkową opłatą zyskują Państwo całkowitą wyłączność. Kierowca pozostaje do pełnej dyspozycji klientów, pozwala to skrócić czas przejazdu, a w przypadku wylotu dostosować indywidualną godzinę wyjazdu. 

    Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Do zobaczenia na drodze ! 🙂

Zobacz również

Poszerzamy swoje horyzonty! Kia Optima nowy as prz... W trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów nieustannie powiększamy naszą flotę. Dziś nasze szeregi zasiliła całkowicie nowa Kia Optima. Poja...