Luksus dla wybranych, czyli lotniskowe strefy VIP Line - aeroBUS.pl

Luksus dla wybranych, czyli lotniskowe strefy VIP Line

luxury

Czy na dużym lotnisku, wśród tłumów ludzi można czuć się komfortowo? Oczywiście, że tak. Zrezygnuj z nerwów i męki związanych z odprawą i kolejkami. Skorzystaj z usługi VIP Line, a na pewno poczujesz się jak prawdziwy VIP!

VIP Line jest to specjalna oferta, skierowana do wymagających klientów. Polega ona na zagwarantowaniu klientowi m.in.: indywidualnej asysty stewardessy/stewarda portu, wydzielonego pasa ruchu i parkingu, w pełni dyskretnej odprawy i kontroli bezpieczeństwa, a także luksusowych restauracji. Ponad to transport z i do samolotu odbywa się jako indywidualna podróż limuzyną. Wnętrza stref VIP Line pozwalają na relaks, ale również na przeprowadzanie ważnych spotkań biznesowych czy też prowadzenie telekonferencji. Usługa taka świadczona jest po dokonaniu rezerwacji najpóźniej na 4 godziny przed planowanym wylotem/przylotem.

Z pewnością usługa ta jest odpowiednia dla osób, które muszą czekać na swój samolot przez długi czas, a nie przepadają za siedzeniem na zatłoczonym terminalu. Warto pamiętać, że z tej opcji korzystają również celebryci, co jest świetną okazją do spotkania ciekawych ludzi.