Oderwij się na kilka dni, czyli TOP 3 miejsc, na krótki reset - aeroBUS.pl

Oderwij się na kilka dni, czyli TOP 3 miejsc, na krótki reset

Amsterdam nocą

Nie możesz pozwolić sobie na dłuższy urlop, ale chciałbyś oderwać się od rzeczywistości i zobaczyć coś nowego? Nic straconego. Specjalnie dla Ciebie Port Lotniczy we Wrocławiu oferuje wypady 2-3 dniowe.

AMSTERDAM, czyli miasto, które nigdy nie śpi. Tutaj z pewnością spotka Cię wiele niespodzianek. Setki kanałów, tysiące zabytków, spacery po wąskich uliczkach i mostkach, a także odkrywanie zaułków i knajpek. Jeżeli wybierasz się do Amsterdamu, obowiązkowo zaplanuj rejs po kanałach. Lotnisko we Wrocławiu oferuje przykładowo: wylot: wtorek 14:10/ powrót do Wrocławia: piątek 13:40 (3 dni).

LWÓW, wspaniałe Stare Miasto, cieszące się popularnością. Miasto pełne ciepłej atmosfery, klimatycznych kawiarni i niezwykle serdecznych ludzi. Atrakcji tu nie brakuje, a miasto daje Ci wiele możliwości. Możesz zwiedzać je na różne sposoby, w zależności od tego, co lubisz. Propozycja lotu: wylot z Wrocławia: wtorek 11:20/ powrót do Wrocławia: czwartek 14:10 (2 dni).

Nie lubisz wyjeżdżać z kraju? Proponujemy Ci naszą perełkę – GDAŃSK. Nasza stolica pomorza pełna ciekawych miejsc i idealna dla miłośników historii. Miejsce najcenniejszych zespołów zabytkowych w naszym kraju. Możesz się znaleźć w tym wspaniałym miejscu bez wielogodzinnej podróży samochodem. Skuś się na wylot z Wrocławia: sobota 15:50/ powrót do Wrocławia: wtorek 15:25 (4 dni).

Oczywiście na Port Lotniczy we Wrocławiu dostaniesz się z naszymi niezastąpionymi kierowcami, którzy zawsze dowiozą cię na lotnisko bezpiecznie i na czas.

Zobacz również

Lwów! Kierunek Ukraina! Miasto o niezwykłym klimacie, bogatej historii i niedrogich atrakcji - Lwów, jako jedno z najpiękniejszych miejsc i największych atrakcji Ukrainy. Mia...
Gdańsk! Kierunek Polska! Wybierając się na urlop w północnej części Polski, konieczne jest zwiedzenie Gdańska. Gdańsk należy do najstarszych polskich miast, o bogatej i cennej...